Lemon & Green Guesthouse

  • Wi-Fi
  • Дитячі ліжечка
  • Вільне пересування на інвалідних візках
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Комфортабельний Lemon & Green Guesthouse Granada з камерою схову багажу знаходиться у районі Ронда, в межах 2 км від Альгамбри та за 17 хвилин пішої прогулянки від Королівської капели. Крім того, гості можуть користуватися льодовим катком, що надаються в цьому комфортабельному готелі.

Номери Lemon & Green Guesthouse Гранади включають зону відпочинку і звуконепроникні вікна. Зручності у ванній кімнаті включають окремий туалет і душ, а також фен і рушники.

Досить близько до цього помешкання працює ресторан Jardin Imperial, в якому подають страви китайської кухні.

Готель Гранади знаходиться на відстані 1.6 км від вулиці Навас, а також забезпечує доступ до таких спортивних об'єктів, як Estadio Nuevo los Carmenes, що знаходиться за 10 хвилин їзди. Майже за 25 хвилин ходьби від Lemon & Green Guesthouse розмістився район Альбайсин. Серед найкращих історичних пам'яток, які варто відвідати, — Хенераліфе, розміщене на відстані 2.3 км від цього помешкання. Біля готелю Гранади є зупинка автобусів Arabial - Centro Comercial.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Lemon & Green Guesthouse Гранада
Gran Hotel Luna De Granada
Ціна лише для моб. пристроїв

Gran Hotel Luna De Granada

8.7
Відмінно 6346 відгуків
228 м від помешкання
USD 82 USD 74
за ніч
Dwo Urban Granada
Ціна лише для моб. пристроїв

Dwo Urban Granada

8.3
Дуже Добре 4881 відгук
253 м від помешкання
USD 108 USD 97
за ніч
Rallye
Ціна лише для моб. пристроїв

Rallye

268 м від помешкання
USD 106 USD 95
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Дозвілля

    • Катання на лижах

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Консьєрж
    • Цілодобова охорона
    • Камера схову багажу
    • Прибирання приміщень
    • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    Відпочинок

    • Розваги
    • Кімната відпочинку/ Кінозал

    Для людей с обмеженими можливостями

    • Номери/ послуги для людей з інвалідністю
    • Вільне пересування на інвалідних візках

    В номерах

    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензіїH/GR/00856
    Часті питання
    • 🌇
      Яка відстань від Lemon & Green Guesthouse до центру міста?
      До центру Гранади можна дістатися за 15 хвилин ходьби від Lemon & Green Guesthouse.
    • Чи є в Lemon & Green Guesthouse обладнання для людей з обмеженими можливостями?
      Так, Lemon & Green Guesthouse пропонує доступ для інвалідних візків і номери із зручностями для людей з інвалідністю. У разі виникнення конкретних запитів, ми рекомендуємо зателефонувати заздалегідь, щоб підтвердити це.
    • Чи можна зберігати багаж у Lemon & Green Guesthouse?
      Так, є камера зберігання багажу багажу для гостей Lemon & Green Guesthouse.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Lemon & Green Guesthouse Гранада

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити